Nedas_LjC
Nedas_LjC_pet-2
Viktoras_-3
1/5

Alytuje baigėsi dvi dienas trukęs Lietuvos jaunių- jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo per 200 geriausių respublikos plaukikų.

Rytinėse varžybose vyko atrankos varžybos į jaunimo grupės finalines varžybas bei paaiškėjo jaunių įskaitos nugalėtojai ir prizininkai.

Puikiai čempionate startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukikai, kurie iškovojo tris medalius.

100 metrų finale greičiausias buvo Arnas Čereška (56,08), nežymiai aplenkęs Utenos DSC trenerio Aleksandro Diomino auklėtinį Nedą Giedraitį (56,34). Beje Nedas plaukdamas 200 m peteliške iškovojo ir bronzos medalį (2.13,16). Tai aukščiausi asmeniniai plaukiko pasiekimai ir nauji Utenos rajono plaukimo rekordai šiuose nuotoliuose. Plaukiant 100 m pateliške Nedui pritrūko vos 0,24 sekundės iki plaukimo meistro normatyvo.

Kitas Aleksandro Diomino auklėtinis Viktor Dudko, plaukiant 100 metrų laisvu stiliumi (53,57) iškovojo bronzos medalį jaunių grupėje.

Puikiai čempionate plaukė ir Jurgitos Jurkėnienės auklėtinė Meda Mikučionytė, kuri pateko į du finalinius plaukimus (50 ir 200 m laisvu stiliumi).