Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukimo baseine vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Vyturių, Krašuonos progimnazijos, Aukštakalnio pradinės mokyklos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus ir mokyklos – vaikų darželio „Varpelis“ pradinukai. Dalyviai varžėsi estafetėse 4x25 m laisvu stiliumi, 4x25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta ir 25 m laisvu stiliumi (atskirai mergaitės ir berniukai).

Mergaičių tarpe 25 m laisvu stiliumi rungtyje pirmąją vietą iškovojo Vasarė Samušytė (M/D „Varpelis“), antrąją – Luknė Lauciūtė (Aukštakalnio prog. „Žiburio“ skyrius), trečiąją – Paulina Saveljeva (Vyturių progimnazija). Berniukų tarpe prizines vietas iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus pradinukai, pirmąją – Mykolas Kazlauskas, antrąją - Tomas Kavaliauskas, trečiąją – Martynas Šimonėlis.

Susumavus visus komandinius rezultatus paaiškėjo, kad mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Aukštakalnio pradinės mokykla (Rugilė Keinaitė, Karilė Bernotaitė, Monika Matulytė, Viltė Vygantaitė, Augustė Budrytė, komandos vadovės Angelė Marcinkevičienė ir Jurgita Jankauskaitė), antrąją – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, trečiąją – mokykla – vaikų darželis „Varpelis“.

Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius (Mykolas Kazlauskas, Tomas Kavaliauskas, Martynas Šimonėlis, Augustas Mačiulis, Lukas Ivaškevičius, komandos vadovė Loreta Šapokienė), antrąją – Aukštakalnio prad. m-kla, trečiąją – Krašuonos progimnazija.

Mergaičių ir berniukų komandos iškovojusios pirmąsias vietas iškovojo teisę atstovauti Utenos rajono Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių plaukimo varžybose, kurios vyks gegužės 6 dieną Utenoje.