Latvijoje Ludzos mieste sausio 5-7 dienomis vyko tradicinis tarptautinis rankinio turnyras “LUDZA – 2023”. Rankinio turnyras vyko dviejose amžiaus grupese, vaikinai gimę 2007 - 2009 metais. Turnyre dalyvavo komandos iš 3 valstybių: Latvijos, Lietuvos, Estijos. Utenos DSC auklėtiniai dalyvavo 2009 m.g. amžiaus grupėje.Šioje grupėje dalyvavo 10 komandų. Jos buvo suskirstytos į du pogrupius, po penkias komandas. Utenos DSC auklėtiniai savo grupeje užemė antrą vietą, patyrę pralaimėjimą prieš Vilniaus komandą. Pasiekė tris pergales prieš: Rygos rankinio akademiją, Ludzos 2 komandą, Talino rankinio akademiją.Turnyro pusfinalyje pralaimėjo Panevėžio bendraamžiams. O kovoje del trečios vietos nusileido Varėnos komandai. Galutinėje turnyro varžybų lentelėje užimta ketvirta vieta iš dešimties komandų. Utenos DSC komandos geriausio žaidėjo prizu apdovanotas Martynas Jančys.

Utenos DSC rankinio treneris
Gediminas Paukštė