Austrijos sostinėje Vienoje 2015 rugsėjo 03 – 06 dienomis vyko tradicinis 23 tarptautinis rankinio turnyras „Schmelz“ taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 10 valstybių. Tarp dalyvių 29 merginų ir 58 vaikinų komandos. Pagal gimimo metus vaikinai buvo suskirstyti į keturias, merginos - į tris amžiaus grupes. Vyriausieji turnyro dalyviai 1997m. g. vaikinai ir 1999m. g. merginos, jauniausieji -2003m. g. vaikinai ir merginos.
    Utenos daugiafunkcinio sporto centro auklėtiniai dalyvavo 2003 m. g. vaikinų amžiaus grupėje, treneris Gediminas Paukštė. Šioje amžiaus grupėje turnyre dalyvavo 18 komandų iš keturių valstybių. Utenos rankininkai žaidė su  Slovėnų komanda  ir penkiomis Austrų komandomis. Turnyre pasiektos 2 pergalės, patirti 4 pralaimėjimai, užimta 8 vieta. Įgyta daug tarptautinės varžybinės patirties. Be varžybų Utenos komanda dalyvavo turnyro atidarymo ir uždarymo ceremonijoje, aplankė Vienos zoologijos sodą, Šionbruno rūmus ir kitas įspūdingas Vienos miesto architektūrines įžimybes. Už suteiktą finansinę paramą ir galimybę nuvykti į šį šaunų rankinio turnyrą norėčiau padėkoti Utenos UAB „Rokiškio pieno gamyba“ ir auklėtinių tėvams.

Utenos DSC  rankinio treneris Gediminas Paukštė