1677488683670
IMG_20230226_131428
1/2

Vasario 25-26 d. Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo Utenos DSC trenerio Edgaro Koveros auklėtiniai. Dvi dienas jaunieji sportininkai varžėsi asmeninėse, mergaičių, berniukų, dvejetų ir mišrių dvejetų rungtyse. Iš viso dalyvavo 32 mergaitės ir 32 berniukai iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų.

Asmeninės varžybos vyko 2 minusų sistema, kur Utenos daugiafunkcio sporto auklėtinis Milvydas Petruškevičius iškovojo bronzos medalį. Berniukų dvejetų rungtyje dalyvavo 16 porų. Milvydas Petruškevičius žaisdamas kartu su Martinu Frizeliu (Šalčininkų r. A. Ratkevičiaus SM) iškovojo 1 vietą. Mišrių dvejetų varžybose, dalyvavo 28 poros, uteniškis Milvydas Petruškevičius kartu su Emilija Domeikaite (Mažeikių SM) iškovojo 3 vietą.