1681670804805
1681670804809
1/2

Balandžio 14 d. Širvintose vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatas, kuriame varžėsi 35 stipriausi Lietuvos sportininkai. Šiame čempionate dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Edgaro Koveros auklėtiniai: Vajus Tendzegolskis ir Milvydas Petruškevičius. Varžybų burtai lėmė kad uteniškiai, nepralaimėję nei vieno susitikimo, susitiko pusfinalyje, kur po atkaklios kovos Milvydas laimėjo prieš Vajų 3:2.

Vajus mažajame finale dėl 3-4 vietos įveikė savo varžovą iš Vilniaus SM ir užėmė 3 vietą. Milvydas pagrindiniame finale dėl 1-2 vietos nugalėjo varžovą iš Vilniaus SM ir iškovojo 1 vietą.