2018-03-07_lengvaatleciai2
2018-03-07_lengvaatleciai3
1/3

Lengvaatlečių startai

Vasario 27 dieną Panevėžyje vyko jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos „Aukštaitijos taurė -2018“ antrasis etapas.

Geriausiai varžybose sekėsi Laurynui Maigiui, kuris šuolio į tolį rungtyje iškovojo aukso medalį (3,95), antrąsias vietas iškovojo Kristupas Vansevičius (šuolis į tolį), Rytis Malakauskas (60 ir 200 m), Nedas Pelėda (500 m), trečiąsias – Austėja Dijokaitė (60 ir 200 m). Sėkmės pritrūko ir ketvirtose vietose liko Evelina Kačinskaitė (60 m), Deimilė Kavaliauskaitė (500 m), Matas Pučinskas (200 m). Sportininkus treniruoja Jurgita Kirilovienė ir Mantas Saliamonas. Kovo 2 dieną Vilniuje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės, kur susirinko patys stipriausi Lietuvos sportininkai. Varžybose dalyvavo virš 300 sportininkų. Puikiai varžybose startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Jurgitos Kirilovienės auklėtinis Rytis Malakauskas, kuris iškovojo trečiąją vietą 200 m rungtyje (29,38). Kovo 3 d. Estijoje Voru mieste vyko lengvosios atletikos Baltijos šalių jaunių mačas. Šiose varžybose gali dalyvauti jaunių rinktinės nariai. Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Manto Saliamono auklėtiniai Paulius Ivaškevičius ir Mažvydas Bivainis prieš mėnesį iškovojo sidabro medalius ir pateko į rinktinės sudėtį. Estijoje puikiai sekėsi Pauliui Ivaškevičiui trišuolio rungtyje nušoko 13.80 cm. ir iškovojo bronzos medalį. Mažvydas Bivainis 300 m rungtyje liko 6 vietoje, tačiau komandinėje estafetėje 4x200 su Lietuvos komanda pasiekė  geriausią Lietuvos sezono rezultatą 1:31,99 ir iškovojo aukso medalį.