Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinis Nikolas Klimavičius (Utenos DSC - Van Moer Logistics) sekmadienį jaunių lenktynėse Jeserenas - Borglonas (86 km) Belgijoje iškovojo 2-ą vietą. Po finišo sprinto, kuriame dalyvavo 8 dviratininkai, nugalėjo australas Jamie Coles (Cannibal B Victorious) - 2 val. 7 min. 34 sek. (vid. greitis - 40,31 km/ h). Lenktynėse dalyvavo 93 dviratininkai iš 7 šalių. Beje, tai ne pirmas kartas kada Nikolas lipa ant podiumo Belgijoje. Dar rugpjūčio 7 dieną Torhaute (Belgija) surengtose 88 km (20 ratų x 4,4 km) jaunių vaikinų dviračių plento lenktynėse Nikolas Klimavičius (Utenos DSC - Van Moer Logistics Cycling Team) iškovojo 3-ią vietą. Nugalėjo belgas Gaetan Warnier – 2 val. 3 min. 25 sek. (vid. greitis – 41,31 km/h). Antras finišavo kitas belgas Corneel Vanslembrouck. N. Klimavičius nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 10 sek. Lenktynėse dalyvavo 60 dviratininkų iš 6 šalių. Nikolą treniruoja Utenos daugiafunkcio sporto centro dviračių sporto treneris Martynas Maniušis