Daugiafunkcis sporto centras  (K. Donelaičio g. 38)

10.25 d. 14.30 val. U14 berniukų krepšinio čempionatas Utenos DSC – Sostinės KM V

Birželio 14-15 dienomis Šilalėje vyko dviračių varžybos „Ramūno Navardausko taurė 2019“ kuriose dalyvavo Utenos DDC auklėtiniai.
Asmeninėse lenktynėse antrąją vietą iškovojo Aironas Gerdauskas, trečiąją – Rokas Stundžia. Grupinėse lenktynėse antras buvo Rokas Stundžia, trečias Aironas Gerdauskas (treneris Martynas Maniušis).
Mergaičių grupinėse lenktynėse Miglė Daneikaitė užėmė trečiąją vietą. Jaunučių grupėje trečiąją vietą iškovojo Greta Baskevičiūtė (treneris Alvydas Surgautas).

Gegužės 4-5 dienomis Utenos daugiafunkcio sporto centro dviratininkams buvo net trys startai.
Gegužės 4 dieną Utenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybos, kuriose dalyvavo Krašuonos progimnazijos komandą, kurią atstovavo Utenos DSC dviratininkai. Asmeninėse lenktynėse iškovojo Rokas Stundžia antrąją vietą, Aironas Gerdauskas– trečiąją, Eimantas Gruodis- ketvirtąją, Aivaras Deveikis- šeštąją. Komandinėje įskaitoje iš dvylikos komandų Krašuonos progimnazija iškovojo pirmąją vietą.
Šeštadienio vakare ir sekmadienį startavo Lietuvos dviračių sporto kriteriumo čempionatas, kur vyko A ir B važiavimai. Bendroje įskaitoje Aironas Gerdauskas iškovojo antrąją vietą, Rokas Stundžia – ketvirtąją. Dviratininkus treniruoja Martynas Maniušis.

dviraciu-1
dviraciu-3
dviraciu-1
dviraciu-3

Vasario pradžioje Panevėžyje vyko atviros Panevėžio miesto tarptautinės jaunių, jaunučių ir vaikų dviračių sporto treko varžybos, kuriose dalyvavo Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerių Alvydo Surgauto ir Martyno Maniušio auklėtiniai.
Puikiai varžybose pasirodė Greta Baskevičiūtė, kuri iškovojo pirmąją vietą Omniume  suminėje 4 rungčių įskaitoje. Atskiroje hito rungtyje iškovojo I vietą. Greta komandiniame sprinte kartu su Kotryna Strakšyte iškovojo pirmąją vietą.
Aironas Gerdauskas  taip pat iškovojo pirmąją vietą Omniumo suminėje 3 rungčių įskaitoje, Nikolas Klimavičius III-ają vietą, Rokas Stunžia užėmė IV vietą.
Komandinio sprinto rungtyje- Aironas Gerdauskas, Nikolas Klimavičius ir Rokas Stundžia iškovojo II vietą.

Panevėžyje vyko 2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių dviračių treko varžybos. puikiai žaidynėse startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė Greta Baskevičiūtė (treneris Alvydas Surgautas), kuri omniumo rungtyje iškovojo bronzos medalį.

Dviratininkų bendrojo fizinio pasiruošimo pirmenybės Panevėžyje

Vasario 3 dieną Panevėžyje vyko atviros Panevėžio miesto bendrojo fizinio pasiruošimo pirmenybės, kuriose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro dviratininkai, treneris Martynas Maniušis. Vaikinų 2004 metų gimimo ir jaunesnių grupėje trečiąją vietą iškovojo Domantas Trinskis, vaikinų 2002-2003 metų gimimo grupėje Lukas Budreika - pirmąją.

2017-05-17_2Medium
2017-05-17_3Medium
2017-05-17_4Medium
2017-05-17Medium

Dviratininkų startai

Gegužės 6-7 dienomis Utenoje vyko Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių porinių ir kriteriumo lenktynių čempionatas.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 19 dieną Kaune vyko Lietuvos vaikų, jaunučių dviratininkų rudens MTB pirmenybės.
Vaikų grupėje 3 vietą iškovojo  Eitvilas Aželis, o Dovydas Vaitkevičius užėmė ketvirtą vietą,
Jaunučių grupėje Alanas Marcinkėnas finišavo penktas. Sportininkus treniruoja V. Jankauskas.

Šių metų rugpjūčio 13-14 dienomis Alytaus rajone Dauguose vyko Lietuvos vaikų, jaunučių dviratininkų čempionatas, kuriame dalyvavo ir Utenos DSC trenerio  Vilius Jankauskas auklėtiniai.
Individualiose lenktynėse 15 km distancijoje ir grupinėse lenktynėse 55 km distancijoje jaunučių grupėje Paulius Valiukas iškovojo III vietą. Augustas Janulis grupinėse 40 km distancijoje iškovojo III vietą.

Paulius Valiukas
Alanas Marcinkėnas
Gegužės 29-30 dienomis Šilalėje vyko Tarptautinės dviratininkų lenktynės ir Lietuvos jaunučių porinių lenktynių čempionatas. Porinėse 20 km lenktynėse Paulius Valiukas ir Alanas Marcinkėnas iškovojo II vietą. Vaikų 10 km individualiose lenktynėse Eitvilas Aželis užėmė III vietą. Sportininkus treniruoja Vilius Jankauskas.

Eitvilas Aželis

Dovydas Vaitkevičius
Gegužės 2 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių kalnų dviračių pirmenybės. Vaikų grupėje pirmąją vietą iškovojo Utenos DSC dviratininkas Eitvilas Aželis, o komandos draugas Dovydas Vaitkevičius užėmė trečiąją vietą. Jaunučių grupėje uteniškiai liko be apdovanojimų. Sportininkus treniruoja Vilius Jankauskas.

Paulius Valiukas
2015 m. balandžio 24-25 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos jaunių, jaunučių pavasario grupinių lenktynių dviračių plento pirmenybės. III vietą jaunučių grupėje grupinėse lenktynėse iškovojo Paulius Valiukas, 6 vietą- Alanas Marcinkėnas, treneris Vilius Jankauskas.

2015 m. sausio 17 dieną Panevėžyje vyko atviros miesto dviračių BFP pirmenybės, kuriose dalyvavo  dviratininkai iš  keturių miestų. Trijose amžiaus grupėse uteniškiai pateko į prizininkų gretas.
Vaikų grupėje nugalėjo Augustas Janulis, jaunučių grupėje  trečiąją vietą iškovojo Paulius Valiukas, o jaunių grupėje antrąją vietą laimėjo Laurynas Čekas. Sportininkus treniruoja treneris Vilius Jankauskas.