10
11
12
01/12

Rugsėjo 6-19 dienomis Utenos DSC auklėtiniai, Nikolu Klimavičiumi ir Aironu Gerdausku, su Lietuvos jaunių rinktine dalyvavo paruošimo stovykloje Belgijoje, kur turėjo 4 lenktynes. Vienas lenktynes pavyko laimėti Nikolui Klimavičiui.

Rugsėjo 10-24 dienomis sportininkai startavo Europos čempionate, Aironas Gerdauskas komandinėse lenktynėse laikui iškovojo 8 vietą. Komandą sudarė trys vaikinai ir trys merginos, merginų komandą atstovavo Utenos DSC auklėtinė Miglė Daneikaitė. Nikolas Klimavičius grupinėse lenktynėse finišo nepasiekė. Jaunių vaikinų rinktinės treneris M. Maniušis, merginų treneris A. Surgautas.

Rugsėjo 29-30 dienomis Utenoje vyko Lietuvos vaikų ir jaunučių dviračių plento rudens pirmenybės, kuriose dalyvavo

Rugsėjo 29 dieną vyko asmeninės lenktynės laikui 10 km geriausiai sekėsi Matui Vaboliui iš 37 dviratininkų užėmė 16 vietą, 5 km distancijoje Goda Zenevičiūtė iškovojo 6 vietą iš 19.

Rugsėjo 30 dieną vyko grupinės lenktynės 37 km distancijoje geriausiai sekėsi Matui Vaboliui, kuris užėmė 12 vietą. Treneriai Martynas Maniušis, Alvydas Surgautas.