405722742_182003371663545_9126626243064131314_n
406447186_182003351663547_3924033363615360845_n
406450852_182003361663546_4756287361080080060_n
1/3

Šių metų lapkričio 25-26 dienomis Panevėžyje vyko Šiaurės šalių 2023 metų dviračių treko čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Norvegijos, Švedijos, Latvijos, Slovakijos, Ukrainos ir Lietuvos. Puikiai čempionate pasirodė Utenos daugiafunkcio sporto dviratininkai.

Miglė Daneikaitė tapo Šiaurės šalių čempione jaunių grupėje 60 ratų grupinėse lenktynėse dėl taškų, antrąją vietą iškovojo eliminavimo rungtyje, bei trečiąją – omniume (treneris Alvydas Surgautas). Trenerio Martyno Maniušio auklėtinis Nikolas Klimavičius jaunių grupėje omniumo rungtyje iškovojo trečiąją vietą, nusileidęs tik labai pajėgiems Norvegijos dviratininkams. Komandinėse 4km persekiojimo lenktynėse atstovaudamas Lietuvos rinktinę, Nikolas pelnė sidabro medalį.