20200815_153325
20200815_154656(0)
20200815_154706(0)
1/6

Rugpjūčio 14-15 dienomis Uogrėje (Latvija) vyko Baltijos  šalių lengvosios atletikos komandinis čempionatas ir Latvijos prezidento taurės varžybos. Lietuvos rinktinę atstovavo ir dvi Utenos DSC auklėtinės Ieva ir Eglė Zarankaitės. Maksimalų tašų kiekį komandai pelnė Ieva, iškovojusi dvi pirmąsias vietas.  Ieva  nepralenkiama buvo  disko metimo rungtyje (59,51 m) ir rutulio stūmimo rungtyje (15.55 m).
Eglė varžėsi disko metimo rungtyje, pateko į finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė šeštąją vietą (45, 86 m).
Lietuvos rinktinė vos vienu tašku pralaimėjo Estijos komandai ir Baltijos šalių komandiniame lengvosios atletikos čempionate užėmė antrąją vietą.