20220520_153330
20220520_153644
IMG_9347
01/14

Utenos „Utenio“ stadione vyko lengvosios atletikos metimų diena, skirta LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti“. Į varžybas atvyko metikai iš Rokiškio, Kėdainių, Biržų, Vilniaus ir Utenos. Sportininkai varžėsi keturiose disko metimo ir dvejose rutulio stūmimo amžiaus grupėse.

Disko metimo rungties nugalėtojais tapo: vaikų grupėje Brigita Butylkinaitė (Rokiškio KKSC) 27,51 ir Matas Bernotas (Vilnius) 27,10, jaunučių grupėje Kamilė Jelenskaja (Rokiškio KKSC) 33,50 ir Julius Mockevičius (Vilnius – Alytus) 52,13, jaunių grupėje Aurėja Streikutė (Rokiškio KKSC) 36,19 ir Eitvidas Turčinskas (Vilnius – Rokiškis) 49,71, jaunimo grupėje Paulina Stuglytė (Vilnius – Rokiškis) 47,66 ir Dominykas Banys (Rokiškio KKSC) 21,70. Rutulio stūmimo rungtyje jaunių grupėje nugalėjo Miglė Matuolytė (Kėdainių SC) 11,61 ir Eitvidas Turčinskas (Vilnius – Rokiškis) 16,35, jaunimo grupėje – Paulina Stuglytė (Vilnius Rokiškis) 11,54 ir Deividas Rutkūnas (Kėdainių SC) 14,10.

Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai iškovojo dvi antras ir vieną trečią vietą. Antrąsias vietas iškovojo Evelina Biveinytė (rutulio stūmimas, jaunių grupė 11,14) ir Samanta Paukštytė (jaunučių grupė, disko metimas 30,13), trečiąją vietą užėmė Andrėja Trinskytė (jaunučių grupė, disko metimas 26,45)

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti LSD „Žalgiris“ Utenos tarybos diplomais ir medaliais, nugalėtojai – prizais.