IMG_0411
IMG_0417
IMG_0419
01/11

„Utenio“ stadione vyko Utenos rajono mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybos vyko atskirai mergaitėms ir berniukams, komandinės ir asmeninės. Dalyviai turėjo bėgti 60 m, mesti kamuoliuką, šokti į tolį ir bėgti mergaitės (500 m), berniukai (800 m).

Į stadioną sugužėjo moksleiviai iš Aukštakalnio, Krašuonos ir Vyturių progimnazijų. Susumavus visus rezultatus mergaičių tarpe asmeninėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos mokinė – Urtė Darvidaitė, antrąją – Kristina Danilovaitė (Krašuonos prog.), trečiąją Akvilė Mameniškytė (Aukštakalnio prog.).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos I komanda, antrąją Aukštakalnio progimnazijos I komanda, trečiąją – Krašuonos progimnazijos II komanda.

Berniukų grupėje asmeninėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Ridas Bieliajevas (Aukštakalnio progimnazija), antrąją – Ernestas Kučinskas (Vyturių progimnazija), trečiąją – Giedrius Virmauskas (Aukštakalnio prog.).

Komandinėje įskaitoje pirmi – Aukštakalnio progimnazijos I komanda, antri Aukštakalnio progimnazijos II komanda, treti – Vyturių progimnazija.

Mergaičių ir berniukų grupėje komandos iškovojusios pirmąsias vietas dalyvaus Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninėse varžybose, kurios vyks gegužės 17 dieną Utenoje.