Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

20230507_131446
IMG_5109
1/4
start stop bwd fwd

Gegužės 6-7 d. Palangoje vyko Lietuvos ilgų metimų čempionatas. Utenos DSC diskininkės iškovojo tris medalius. Moterų grupėje rungtyniavo Ieva ir Eglė Zarankaitės. Ieva apgynė čempionės titulą ir diską nuskraidino 58, 89 m., Eglės visi bandymai buvo neužskaityti. Jaunių grupėje varžėsi Evelina Biveinytė. Sportininkė diską numetė 34,12 m, pagerino asmeninį rekordą ir iškovojo antrąją vietą. Jaunučių grupėje dalyvavo dvi uteniškės. Samanta Paukštytė iškovojo antrąją vietą. Sportininkės diskas nuskrido 29,71 m. Andrėja Trinskytė diską numetė 26, 63 m ir užėmė penktą vietą. Diskininkių trenerė Vita Zarankienė