„Utenio“ stadione vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybų dalyviai turėjo įveikti 30 m bėgimo, šuolio į tolį ir kamuoliuko metimo rungtis. Varžybos asmeninės ir komandinės.

Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos atstovė Adelė Keragalvytė, antrąją Evita Lukšytė (Krašuonos progimnazija), trečiąją – Ija Strumskytė (Vyturių progimnazija).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos komanda, antros – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, trečios - Vyturių progimnazijos merginos.

Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos atstovas – Adomas Balaika, antras – Kajus Smolskas (Vyturių progimnazija), trečias – Ainius Šapoka (Aukštakalnio prad. m-kla).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazijos komanda, antri – Aukštakalnio pradinė mokykla, treti – Vyturių progimnazijos berniukai.

Mergaičių ir berniukų komandos iškovojusios pirmąsias vietas atstovaus Uteną Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių trikovės varžybose, kurios vyks gegužės 12 dieną Utenoje.