„Utenio“ stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių merginų ir vaikų (gim. 2009 m. ir jaun.) keturkovės zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Biržų, Ignalinos, Kupiškio, Molėtų, Rokiškio, Širvintų, Švenčionių, Ukmergės, Visagino ir Utenos mokiniai.

Merginų grupėje nugalėjo Širvintų „Atžalyno“ progimnazija, antra – Molėtų progimnazija, trečia – Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla. Asmeninėje įskaitoje pirma Kristina Danilovaitė (Utenos Krašuonos progimnazija), antra Urtė Darvidaitė (Utenos Krašuonos progimnazija), trečia – Elija Osipavičiūtė (Molėtų progimnazija).

Vaikinų grupėje nugalėjo Utenos Aukštakalnio progimnazija (Ridas Bieliajevas, Domas Garunkštis, Giedrius Virmauskas, Tadas Bieliajevas, Augustinas Kliukas, Titas Katinas, komandos vadovė Lina Aldusevičienė), antri – Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija, treti – Širvintų „Atžalyno“ progimnazija.

Pirmas ir antras vietas iškovojusios komandos pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių keturkovės finalines varžybas, kurios vyks gegužės 25 dieną Alytuje.