20230603_190355
20230603_190410
20230603_190508
1/3

Dvi dienas Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno stadione, vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (toliau – LLAF) taurės varžybos, kuriose varžėsi pajėgiausi šalies lengvaatlečiai. Utenos daugiafunkcį sporto centrą atstovavo trys, o Utenos lengvosios atletikos klubą – keturi uteniškiai.

Ieva Zarankaitė iškovojo dvi LLAF taures ir galimybę atstovauti Lietuvą Europos žaidynėse, kurios vyks birželio 20-22 dienomis. Disko metime, stabiliai gerinusi rezultatus, sportininkė užfiksavo geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir ketvirtą kartą iškovojo taurę. Ievos diskas geriausiu bandymu nuskrido 59.76 m. Rutulį sportininkė nustūmė 14.74 m. ir penktą kartą iš eilės iškovojo LLAF taurę. Eglė Zarankaitė, kaip ir sesė, varžėsi rutulio stūmimo ir disko metimo rungtyse. Geriausiu bandymu rutulį nustūmė 13.27 ir iškovojo antrąją vietą, o mestas diskas skrido 47.62 m. ir šis rezultatas garantavo sportininkei trečiąją vietą. Evelina Biveinytė varžėsi tik vienoje - disko metimo rungtyje (pagal varžybų reglamentą, jaunių grupės sportininkai gali dalyvauti tik vienoje rungtyje). Sportininkė pagerino savo asmeninį rekordą, diską numetė 35.20 m. ir galutinėje įskaitoje užėmė penktą vietą. Penktą rezultatą užfiksavo ir Simonas Bakanas, kuris rutulį nustūmė 16.18 m. Simonas mokosi Lietuvos sporto universitete ir sėkmingai atstovauja ne tik Kauną, bet ir Uteną, bei Utenos lengvosios atletikos klubą.

Susumavus komandinius rezultatus rajonų grupėje uteniškiai iškovojo trečiąją vietą, o Utenos lengvosios atletikos klubas I sporto klubų grupėje užėmė 7 vietą. Sportininkus treniruoja Vita Zarankienė. Sveikiname uteniškius!